LOL Surprise mūsdienīgas elektroniskas ierīces.

Lol surprise pulkstenis un bezvadu austiņas.

LOL Surprise 571391! Smartwatch and Camera – gudrais pulkstenis ar kameru.

LOL Surprise rokas pulkstenis ar kameru, rotaļlietas, spēles.

The L.O.L. Surprise! Smartwatch, Camera & Game pulkstenī ir viens no visiecienītākajiem LOL Surprise! varoņiem M.C. Swag! Viņai ir kustīgas rokas un kājas, jautri skaņas efekti un vairāk nekā 100 izteiksmju.

SĀC SPĒLI! Spēlējot minispēles un aktivitātes ar L.O.L. Surprise! “Smartwatch and Camera” Jūs iegūsiet interaktīvas balvas un atbloķēsiet jaunas izpausmes, modes, mājdzīvniekus un citas funkcijas.

Viedpulkstenī ir daudz dažādu funkciju un režīmu – pulkstenis, kamera, video, mini spēles, kalendārs, atgādinātājs, modinātājs, taimeris un daudz kas cits. Ir iespējams nomainīt pulksteņa fonu un stilus. Kā arī ir iespēja izvēlēties digitālo vai analogo pulksteņa formātu.

LOL Surprise! Smartwatch and Camera ietver kustību sensoru soļu skaitītājam un deju aktivitāšu spēlēm, lai mudinātu bērnus kustēties.

Uzlabo un izveido M.C. Swag, Queen B, Diva un Neon QT virtuālās istabas ar stilīgiem modes aksesuāriem un mājdzīvniekiem.

Divas iebūvētas kameras. Var filmēt video, uzņemt pašbildes un tvert fotoattēlus. Ir arī iespēja pievienot jautras uzlīmes fotoattēliem! L.O.L. Surprise! Viedpulkstenī var saglabāt 3000 fotoattēlus vai 30 minūšu video.

LOL Surprise rokas pulkstenis ar kameru, spēles.

Viena no foršākajām funkcijām ir fotoattēlu, video vai ziņojumu sūtīšana starp LOL Surprise! Smartwatch and Camera viedpulskteņiem, kuri atrodās pavisam blakus vai nelielā attālumā.

Viedpulkstenim ir bērniem draudzīgs skārienekrāns un iebūvēts uzlādējams akumulators ar mikro-USB kabeli (iekļauts komplektā), lai ērti uzlādētu, kā arī lejupielādētu fotoattēlus un videoklipus.

Šī ir viena no foršākajām ierīcēm jaunajām dāmām 🙂

L.O.L. Surprise bezvadu austiņas 571803 Wireless Earbuds.

L.O.L. Surprise bezvadu austiņas 571803 Wireless Earbuds

Košas un stilīgas bezvadu austiņas L.O.L. Surprise! Wireless Earbuds. Izgatavots no patīkama mīksta materiāla, soft&squishy dizains. 3D stereo skaņa. Iebūvēts mikrofons ar trokšņu slāpēšanas funkciju. Savienojas ar WIFI signālu. Akumulatora baterijas darbības laiks 25h. Komplektā ir iekļauts arī bezvadu austiņu maciņš ar uzlādes funkciju. Uzlādes laiks maciņam ap 5h un tas spēj uzlādēt austiņas līdz 5 reizēm. Austiņu uzlādes laiks 45min.

Bērnu rokas pulkstenis un krājkase LOL Surprise WATCH and MONEY TIN MGA.

LOL Suprise! tematisks dizains ar košu noformējumu. Monētu krājkase ir izgatavota no metāla. Ir noņemams vāciņš un krājkases augšējais posms. Caurskatāms plastmasas lodziņš sānā. Komplektā ar krājkasi monētām ir rokas pulkstenis ar digitālo ciparnīcu.