Sale end in:

Bērnu attīstoša rotaļlieta Hameleons Rainbow Chameleon Hola

Vecums: 18+ mēneši

Izmērs: ~28 x 13 x 14 cm

Bezmaksas piegāde

16.75

Atlikumā: 2 ir veikalā (Salnas iela 15)

Lieliska daudzfunkcionāla rotaļlieta mazuļiem no 18+ mēnešu vecuma. Hola Rainbow Chameleon attīstošais hameleons ir montesori agrīnās apmācības rotaļlieta. Izgatavots no patīkamas plastmasas. Gludas formas. Nav asu malu. Striķīša garums aptuveni 15cm. Pateicoties savam dizainam šī rotaļlieta ļoti atmosfērīgi iederēsies bērnistabas interjerā. Viegli kopjama.

Vairāki rotaļu varianti. Ir iespējams veidot piramīdas uz hameleona. Daži salikšanas varianti ir norādītī uz rotaļlietas iepakojuma. Ražotājs norāda ka ir iespējams 35+ variantos izveidot dažādas figūras un formas. Krāsainās arkas var arī likt piramīdas formā bez hameleona. Kā arī no arkām var veidot dažādu siluetu priekšmetus un dzīvniekus. Izveidoto formu uz hameleona var pārvietot velkot rotaļlietu aiz striķīša.

Krāsainās arkas ir glancētas, bet to augšpusēs ir dažādi, raupjāki, ornamenti. Arku iekšpusēs ir apslēti cipari no 1 līdz 9.

Šīs rotaļlietas mērķis ir veicināt, sekmēt un trenēt bērna loģisko domāšanu, koordinācijas funkcijas acis – rokas, rociņu smalko motoriku, sensorās maņas un apgūt jaunas iemaņas taktīlā veidā. Hola Rainbow Chameleon ir ļoti praktiska, mūsdienīga un stilīga rotaļlieta mazuļiem.

BRĪDINĀJUMS! Aizrīšanās risks – komplektā ir smalkas, sīkas detaļas. Nav piemērots bērniem jaunākiem par 18+ mēnešiem!

Svars 0.614 kg
Izmērs 28.5 × 13.5 × 14.5 cm

Meklēt preci...

Back to Top
Produkts ir pievienots grozam