Bērnu grabulis, mīksta rotaļlieta lapsiņa

Vecums: 0+ mēneši

Izmērs: ~20 cm

Bezmaksas piegāde

17.58

Atlikumā: 1 ir veikalā (Salnas iela 15)

Šī ir viena no vismīlīgākajām rotaļlietām mūsu veikalā. Lapsiņas dizains ir īpaši piemērots mazuļiem. Skaists krāsu salikums. Dažādu faktūru audumi, kuri ir pieskaņoti viens pie otra. Lapsiņas izmērs ir sevišķi pārdomāts tā, lai mazulis (bērns) varētu Lapsu ērti satvert. Labsirdīgs dizains. Mīļš purniņš. Šī varētu būt vismīļmantīgākā rotaļlieta mazuļiem.

Pie mīkstās rotaļlietas lapsas ķepas ir piešūts grabulis cilpiņā. Grabulis ir diezgan skaļš, bet ar patīkamu, klasisku pērlīšu skaņu. Pie sāna ir zobgrauzis lapiņas formā. Izgatavots no patīkamas taustei gumijas. Lapiņa ir piestiprināta pie šņorītes. Lapsiņai sānā ir kabatiņa, kurā ir paredzēts ievietot lapiņu. Ap kaklu ir dzeltens trīstūra priekšauts uz kura ir pumpiņas. Priekšautiņš ir noņemams.

Lapsiņas galvā atrodas grabulis. Skaņa nedaudz dobja, bet patīkama. Austiņās ir čabošs materiāls. Patīkama čaukstoša skaņa. Austiņu galos ir dekoratīvas sarkanas atlasa auduma lentītes. Smalkākas lentītes purniņa vaidziņos. Lapsiņas galva un aste ir no mīksta samtaina materiāla, bet viduklis no gluda auduma. Deguntiņš izgatavots no ekoādas materiāla.

Rotaļlietai ir ērts dzeltens stiprinājums aiz kura to var piekarināt pie gultiņas, pastaigu ratiem vai kulbas. Pateicoties rotaļlietas daudzveidīgajiem materiāliem un dizaina īpašībām, tā augs kopā ar mazuli.

BRĪDINĀJUMS! Sargāt no uguns! Mazgāt tikai ar rokām.

Svars 0.145 kg
Izmērs 20 × 23 × 10 cm

Meklēt preci...

Back to Top
Produkts ir pievienots grozam