Bubbleblastic BBQ ziepju burbuļu pūtējs grils

Vecums: 5+ gadi

Baterijas: 3 x AA (nav iekļautas)

Bezmaksas piegāde

15.94

Atlikumā: 2 ir veikalā (Salnas iela 15)

“BUBBLEBLASTIC BBQ” ir ziepju burbuļu BBQ grils. Paredzēts āra rotaļām, bet ja iekštelpas ir lielas un plašas, tad var arī telpās rotaļāties. Komplektācijā ir speciāls grils, kurš darbojās uz baterijām, speciāls ziepju burbuļu šķidrums un dažādi BBQ piederumi. Ziepju burbuļu grila uzbūve un darbības princips – sākotnēji ir jāsaliek grils, speciālā traukā ir jāielej šķidrums.

Uz BBQ grila rotaļu restēm ir jāsaliek grila piederumi, bet tos vajag no sākuma izmērcēt ziepju burbuļu šķidrumā, kas ir speciālā traukā. Ieslēdzot BBQ grilu, tā ventilators sāk pūst gaisu, tad liek virsū izmērcētos piederumus un rodas burbuļi. Kad rotaļāšanās ir pabeigta, visus aksesuārus ir ērti salikt grilā un aizvērt to ar vāku.

 

Komplektācija:

  • Ziepju burbuļu BBQ grils;
  • Ziepju burbuļu šķidrums;
  • Speciālas formiņas (piederumi).

 

BRĪDINĀJUMS! Aizrīšanās risks – komplektā ir smalkas, sīkas detaļas. Nav piemērots bērniem jaunākiem par 5 gadiem! Rotaļlieta nav paredzēta lietošanai uzturā.

BRĪDINĀJUMS! Rotaļāšanās laikā ir vēlams bērnu apģērbt drēbēs, kuras nav žēl, jo ziepju burbuļu šķidrums var atstāt neiztīrāmus plankumus un sabojāt apģērba audumu. Sevišķi gaišu apģērbu.

Svars 0.910 kg
Izmērs 24 × 21 × 23 cm

Meklēt preci...

Back to Top
Produkts ir pievienots grozam